iş görüşmesi

Yazarlarımız

Fatmanur Kaya
IMG_20201105_200151_edited.jpg

Fatmanur, Yıldız Teknik Üniversitesi’nde biyomühendislik öğrencisi. Üstad Necip Fazıl’ın Gençliğe Hitabesin ’de geçen ‘Kim var deyince sağına soluna bakmadan ben varım diyebilen bir gençlik!’ cümlesini motto edinmiş biri. Sosyal sorumluluk projeleriyle kendini iyiliğe adamış, paylaşmaktan yardımlaşmaktan mutluluk duyan biri.

Yağmur Hamurci
ya%C4%9Fmur_edited.jpg

1998 yılında İstanbul Sarıyer’de doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Sarıyer’de tamamladım. 2016 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Biyomühendislik Bölümü’nde lisans eğitimime başladım. Hala aynı bölümde 4.sınıf olarak okumaktayım. Gerek stajlarla gerekse gönüllü çalışmalarla kendimi geliştirmekteyim. Yazarlığın keyfini yeni keşfediyorum. Yazı yazmanın gücünü ve bilim aşkını harmanlayarak sizleri bilgilendirmeyi, aynı zamanda yazılarımızı okurken keyiflendirmeyi hedefliyorum. Bilimle kalın.

Tuğçe Yazıcı
tu%C4%9F%C3%A7e_edited.jpg

Merhaba, ben Tuğçe Yazıcı. Yıldız Teknik Üniversitesi 3. sınıf öğrencisiyim. Araştırmayı, okumayı seven, heyecanlı bir öğrenciyim. Aynı zamanda ebru talebesi olarak boş vakitlerimi değerlendiriyorum.

Tuğba Acar
a1940bc3-e39d-4e1e-9274-e1549942b9e5_edi

Merhaba, Ben Tuğba Acar. Yıldız Teknik Üniversitesi Biyomühendislik bölümü 3. Sınıf lisans öğrencisiyim. Bilime oldukça ilgiliyimdir ve araştırmacı kişiliğim sayesinde yazarlık konusunda başarılı olacağımı düşünüyorum.

Tuğba Nur Özkan
6f53f7b8-c5d6-41f6-be98-9fe4a6bbb322.jpg

Merhaba ben Tuğba Nur, Yıldız Teknik Üniversitesi Biyomühendislik bölümü 4. sınıf öğrencisiyim. Tıp ve biyoloji alanındaki gelişmeleri takip etmeyi oldukça severim. Bunun yanında, kitap okumayı ve keman çalmayı çok seviyorum. Kurulan bu site ile birlikte Biyomühendislik alanında yazarlığa adımımı atmış bulunmaktayım. Araştırmalarımızı ve fikirlerimizi paylaşmak için çok heyecanlıyım.

Esra Çamlıbel
62ed725d-4596-434b-934a-68815d734190_edi

Merhaba, ben Esra Çamlıbel. Yıldız Teknik Üniversitesi Biyomühendislik bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Biyoloji bilimi ve mühendislik ilkelerinin birlikte, canlı sistemler kullanılarak uygulanmasını oldukça ilginç bulmaktayım. Kendimi bulduğum bu alandaki güncel çalışmaları yakından takip etmekteyim. Boş zamanlarımda ise ahşap boyama, takı tasarlama, gitar çalma ve işaret dili üzerine çalışmalar yapmaya devam etmekteyim. Ülkemizin ve tüm dünyanın geçtiği bu zorlu süreçte güncel bilimsel çalışmaları inceleyip, edindiğimiz bilgileri birbirimiz ile paylaşarak çok daha verimli bir dönem geçireceğimizi düşünmekteyim. Sağlıcakla kalın.

Sena Yazar
SENA.jpg

Merhaba! Ben Sena Hacer Yazar. Yıldız teknik üniversitesi 4.sınıf biyomühendislik öğrencisiyim. Temel mühendislik ve biyoloji biliminin beraber kullanımı son yıllarda artarak ciddi bir gelişim göstermiştir. Bu durum beni heyecanlandırdığı için bu bölümü seçtim ve bu gelişimin bir parçası olmak istiyorum. Bunun için çalışıp,araştırıp kendime ve ulaşabileceğim insanlara bir şeyler katmak istiyorum bu nedenle buradayım.

Hatice Kaya
haticekaya_edited.jpg

Blog tanıtım medya sorumlusu.

Neredeyse galaksi kadar hayali olan , kitapları ve çoğu zaman yalnızlığı seven, aksiyonu seven, mutlu olmayı motto edinmiş, kitapların içinde ve hayal galaksisinin içinde yaşamak isteyen biri.

Seval Demirci
SEVAL.jpg

Merhaba, ben Seval. Yıldız Teknik Üniversitesi biyomühendislik bölümünde lisansımı tamamlamak üzereyim. Canlının olduğu her alan ilgimi çekiyor. Literatür taramaktan ve biyomühendisliğin uzandığı her alanda araştırmalar yapmaktan oldukça keyif alıyorum. Yazılarımızı okurken sizleri de bilimle aydınlatabilmek umuduyla.. Hoşça kalın

Özlem Reyhan YAZKAN
reyhan.jpg

Merhaba, ben Özlem Reyhan YAZKAN. Yıldız Teknik Üniversitesi  , Biyomühendislik  1.sınıf lisans öğrencisiyim.

Araştırmayı seven ,meraklı , girişken biriyimdir .Karmaşık olayları çözmeye bayılırım en büyük hobim puzzle yapmaktır. Daha yolun başındayım ama ben de sizin gibi yazmak ve insanlarla paylaşmak isterim diye attığım bir mail sonucu buradayım Bu blog bana daha yolun başındayken öğreneceğim her şeyi sizinle paylaşma fırsatı sunmakta. Bunu en iyi şekilde değerlendireceğim .Bilimin ışığını takip etmekten asla vazgeçmeyin. Sağlıcakla ve Hoşça kalın.

Hilal Güler
hilal%20g%C3%BCler_edited.jpg

Merhaba ben Hilal Güler , biyomühendislik son sınıf öğrencisiyim. Bilime özellikle bölümüme  olan merakım sebebiyle yaptığım  araştırmalarımı sizlerle de paylaşmak istiyorum. Umarım okurken en az benim kadar keyif alırsınız. Yazılarımda görüşmek üzere hoşçakalın ...

Rabia Nur KAYA
rabia.jpeg

Merhaba, ben Rabia Nur KAYA. Yıldız Teknik Üniversitesi, Biyomühendislik 1.sınıf öğrencisiyim. Henüz yolun başında olduğumdan öğrenecek, araştıracak ve de sizlerle paylaşacak çok şeyim var. Kendimi geliştirirken size de bir şeyler katmak için elimden geleni yapacağım. Hoşça kalın :)